INFO! 

První trénink přípravky proběne v pondělí 9. 1.!
 
Podrobný rozpis tréninků najdete v sekci "Informace pro rodiče".
 
 

Krásné Vánoce! 

 

Vánoční gymnastická besídka 

KDY: 19. 12. 2022 od 16.00
KDE: tělocvična CZŠ ve Veselí nad Moravou
Všichni jste srdečně zváni!
 

Víkendové MČR úspěšně za námi!

V sobotu a neděli se v Brně uskutečnilo MČR ve společných skladbách a dvojicích/trojicích. Holky bojovaly jako lvice a parádně nás reprezentovaly!
V sobotu se představily v kategorii Naděje nejmladší skladby "Latina" a "Folklor". Pro většinu našich holek to byla první zkušenost z MČR, ale holky to s přehledem zvládly a zacvičily moc pěkně! Ve velké konkurenci téměř 20 týmů z celé České republiky si skladba "Folklor" odváží skvělé 5. místo, "Latina" je doplnila velmi pěkným 14. místem.
Po sobotním maratonu nás v neděli čekalo MČR dvojic a trojic, kde nás v kategorii Seniorek reprezentovaly Alice s Barčou a Tereza s Katkou. Holky předvedly své nejlepší výkony v sezóně a po zásluze tak získaly: 8. místo pro Katku s Terezkou a 9. místo pro Alici s Barčou.
Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci.
Šikulky naše, jsme na Vás pyšné!
 

INFO k nákupu náčiní!

Prosím, kdo by chtěl holkám kupovat nějaké náčiní, pište na email: martina.buchtelova@seznam.cz. Dáme Vám bližší informace a následně objednáme vše hromadně.
 

Další závodní víkend za námi!

 V neděli 13. 11. jsme vyrazily do Brna na Mantila Gym Cup, což byla pro holky generálka na nadcházející MČR, které se uskuteční příští víkend na stejném místě.
Dopoledne patřil závodu dvojic a trojic. V Nadějích starších nás reprezentovala Jolanka Bezděková s Barunkou Chmelíčkovou a nevedly si vůbec špatně. Vybojovaly moc pěkné 5. místo. V kategorii Juniorek závodila Zuzka Bártková se Sabčou Jemelíkovou, a ačkoliv se ne vše povedlo podle představ, nezvdaly to a bojovaly až dokonce! A to se moc cení. Odváží si pěkné 9. místo.
Odpoledne pak nastoupily na řadu naše dvě společné skladby Nadějí nejmladších. Obě skladby zacvičily moc pěkně - pro Folklor z toho bylo dnes parádní 2. místo, a naše "sběračky brambor" Latina, i dnes 4. místo. I jim patří velká pochvala.
Velmi nás také potěšilo, že skladba "Folklor" byla vyhlášena nejhezčí skladbou závodu, jsme pyšné!
Holky naše, velká gratulace! Poděkování patří i naší šéfové Miladce, která celý závod odrozhodovala, a samozřejmě všem trenérkám.
Myslete na nás i příští víkend na MČR! 
 

Závodní víkend jsme krásně ukončily v Přerově

V neděli 6. 11. jsme vyrazily na další závody, tentokrát na Creative Caps Cup do Přerova. Po celodenním sobotním maratonu jsme tak nezahálely ani v neděli - a vyplatilo se!
Dopoledne se představily naše dvojice. Jolanka s Barunkou jedou stále na dobré vlně a dnes z toho bylo pěkné 5.místo, ale jen kousek od bronzové medaile! V kategorii dvojic Juniorky si Zuzanka se Sabinkou také zlepšily náladu povedeným výkonem a vybojovaly ve velké konkurenci 7. místo. V kategorii Seniorek zabodovaly Katka s Terkou, které svou kategorii vyhrály a odváží si zlaté medaile.
Odpoledne se představily podiovky Naděje nejmladší "Folklor" a "Latina". A tady byla medailová radost hned dvojnásobná. Folklor se svou sestavou kategorii ovládly a získaly zlato, parádně je doplnila skladba Latina, které to také cinklo a získaly bronzové medaile.
Velká gratulace a pochvala za reprezentaci. Děláte nám radost! Sezóna finišuje - příští neděli vyrážíme do Brna a pak nás 19. a 20. 11. čeká MČR! Myslete na nás.
 

Máme OBLASTNÍ PŘEBORNICE!

V sobotu 5. 11. proběhl ve Vyškově Oblastní přebor. Veselanky dobře načasovaly formu, předvedly moc pěkné výkony a tak nám to zacinkalo!
Nejprve přišly na řadu naše dvojice. V kategorii NST předvedly moc pěkný výkon Jolanka s Barčou, a ačkoliv získaly nepopulární 4. místo, neustále se zlepšují a dělají nám radost. Dvojice Zuzka se Sabinkou v kategorii JUN se statečně poprala se sestavou s kužely a vybojovaly pro nás 5. místo. V nejstarší kategorii Seniorek se zadařilo Katce s Terkou a odměnou jim bylo 2. místo a stříbrné medaile, Alice s Barčou je doplnily 4. místem.
Na závěr dne se představily naše 2 podiovky Nadějí nejmladších a byla to opravdu třešnička na dortu. Skladba Folklor totiž s velkým náskokem zvítězila a vybojovala titul Přebornic Jihomoravského kraje, skladbě Latina uteklo jen o fous 3. místo, ale i tak cenná "brambora" a velká pochvala za povedené výkony.
Velká gratulace a zároveň poděkování trenérkám i rozhodčím.
 

TRASKO Cup a naše zlaté holky!

V sobotu 22. 10. vyrazily veselské gymnastky do Vyškova na TRASKO Cup 2022. Závod parádně zahájily obě naše podiovky NNML A - folklor a latina. Folklor si vybojoval v konkurenci 8 podiovek úžasné 1.místo, na rozšířeném podiu je moc pěkným 5.místem doplnila skladba "latina".
Následně závod pokračoval pro naše dvojice, u nichž se bohužel projevilo tréninkové manko a náčiní někdy neposlouchalo. Jolanka s Barčou si v kategorii NST vybojovaly 8.místo, Zuzka se Sabčou v Juniorkách obsadily 7.příčku. V Seniorkách si tentokrát lépe vedla dvojice Katka s Terkou, které si odváží stříbro. Alička s Barčou je doplnily na stupních 3.místem.
Všem gratulujeme! Děkujeme trenérkám za přípravu.
Tak...a teď ladíme formu na oblast, která se bude konat taky ve Vyškově v sobotu 5. 11. 
 

Na domácí půdě to cinkalo!

V sobotu se ve veselské sportovní hale uskutečnil závod Veselský pohár 2022, který byl pro dvojice prvním závodem letošní sezóny. Závod však zahájily naše společné skladby NNML A, obě naše družstva zacvičila moc pěkně a tak si skupinka "folklor" odváží 1.místo a zlaté medaile, "latina" si vybojovala nepopulární 4.místo.
Navázala kategorie dvojic NST, kde nás reprezentovala Jolanka s Barunkou. Bohužel se nevyhnuly chybičkám, ale i tak obsadily pěkné 10.místo. V kategorii Juniorek svou sestavu předvedla dvojice Zuzka se Sabčou. První provedení jely moc hezky, ale ve druhém se bohužel nevyhnuly chybám, takže na konec si vybojovaly 7.místo. V nejstarší kategorii Seniorek si to mezi sebou rozdaly Terka s Katkou a Barča s Alicí. Souboj nakonec vyzněl ve prospěch druhé dvojice, která vyhrála, Terka s Katkou mají stříbro.
Závod byl velmi povedený a celý se nesl v příjemné a přátelské atmosféře. Děkujeme všem, kteří nám s organizací závodu pomáhali!
A příští víkend nás čeká Vyškov.
 

South Moravia Cup

První závody podzinu za námi!
V sobotu 8. 10. vyrazily obě naše podiovky nadějí nejmladších na závody South Moravia Cup do Brna. Po téměř 3 letech jsme se tedy opět dočkali závodů společných skladeb a dvojic/trojic.
No co si budeme...nervozita byla znát, nějaké chybičky byly, ale obě podiovky i přes to zacvičily moc hezky. Podiovka "Folklor" si tak odváží nepopulární 4.místo, skladba "Latina" pěkné 7.místo. Gymnastky naše, jste šikulky a děláte nám radost! Trenérkám patří poděkování za jejich práci a čas, který holkám věnují.
Máme motivaci, na čem dál pracovat a v čem se zlepšovat a tak hurá do dalšího tréninku! Protože již tuto sobotu 15.10. nás čeká domácí závod "Veselský pohár" ve veselské sportovní hale.
Všichni jste srdečně zváni!

 

Napsali o nás! 

V říjnových veselských listech :) 
https://issuu.com/michal1985/docs/veselskelisty_2022_10_webdata

 

Přihláška do oddílu na školní rok 2022/23 ke stažení zde: 

 
 

Rozpis tréninků 

Platný od září 2022
 
 

Hledáme nové talenty! 

Každé pondělí od 16:00 v tělocvičně CZŠ ve Veselí nad Moravou!
 

Hurá na prázdniny!

 

MČR KP = krásná tečka za letošní povedenou sezónou!

V neděli 5. 6. se v Praze konalo Mistrovství České republiky v kombinovaném programu. V konkurenci celkem 125 závodnic z celé České republiky bojovaly i naše 4 zástupkyně: Rozálka, Marička, Terezka a Katka. Byl to opravdu celodenní maraton, ve kterém se holky vůbec neztratily a všechny krásně reprezentovaly náš oddíl. Malé holčičky v I. kategorii se nevyhnuly nervozitě a drobným chybičkám, naopak zkušené duo Terezka a Katka v V.kategorii si už závod jen užívaly! Všechny zacvičily opravdu moc hezky, a ačkoliv to na medaili těsně nestačilo, zaslouží obrovskou pochvalu. Se svými družstvy se umístily takto:
4. místo: Marička Sedlářová
7. místo: Terezka Kadubcová
17. místo: Rozálka Martinková
19. místo: Katka Adamová
Moc gratulujeme!
Za vzornou reprezentaci oddílu děkujeme všem závodnicím, které se během této jarní sezóny postaraly o spoustu krásných umístění a vzpomínek. Trenérkám a rozhodčím děkujeme za jejich obětavou a neustálou péči, práci a čas, který všem věnují. Děkujeme také rodičům a všem našim příznivcům za podporu, bez Vás by to nešlo!
Tečku za touto povedenou sezónou uděláme v pátek 10. 6. společnou plavbou lodí, na kterou jste všichni srdečně zváni!
 

Veselanky na závěr sezóny ovládly Brno!

Dnešní Baby Tart Cup se holkám moc povedl, závod si užily a jako odměna je holkám sada medailí:
Apolenka 1.místo
Anetka 1.místo
Editka 2.místo
Paráda, velká pochvala, děláte nám radost!
Zítra ještě poslední závod sezóny, užijte si to holky!
 

Napsali o nás!

 

Kohoutovický jarní pohár 2022

V sobotu 28. 5. se naše holky z kombinovaného programu vydaly na Kohoutovický jarní pohár do Brna, což byla pro některé generálka na nadcházející MČR, které se uskuteční příští neděli v Praze. Holky zacvičily hezky, a ikdyž se praly s nervozitou i drobnými zraněními, získaly tato umístění:
I.kategorie:
3. místo: Marička Sedlářová
6. místo: Rozálka Martinková
17. místo: Markétka Frolková
III.kategorie:
18. místo: Jolana Bezděková
19. místo: Katka Míšková
21. místo: Anička Slováková
V. kategorie:
5. místo: Katka Adamová
Holkám moc gratulujeme a zároveň přejeme mnoho úspěchů a málo nervozity na MČR Maričce, Rozálce, Terezce a Katce.
 

Oblastní přebor KP - stříbro, brambora a několik postupů na MČR

V neděli 22. 5. se v Břeclavi uskutečnil oblastní přebor pro téměř 140 závodnic kombinovaného programu. Závod byl pro všechny dlouhý a náročný, ale oceňujeme dobře zvládnutou organizaci i příjemné vyhlášení výsledků. A jak si holky vedly?
Nejlépe dopadla v I.kategorii Marička Sedlářová, která vybojovala parádní 2.místo a postup na MČR. Ve stejné kategorii obsadila Rozálka 7. příčku, Bětuška byla 10., Markétka 14., Eliška 18. a Viktorka 20. O rok mladší Sofinka v I.A kategorii obsadila 5. místo.
Následovala III. kategorie, kde nás reprezentovala Katka Míšková, která vybojovala 21. místo, s Jolankou Bezděkovou, která skončila 29. Ve IV. kategorii předvedla moc pěknou sestavu s kužely Zuzka Bártková. V celkovém součtu, spolu se sestavou se stuhou, to znamenalo pěkné 12. místo. V nejstarší V. kategorii nepopulární 4.místo obsadila Terezka Kadubcová, která si tímto parádním výkonem také zajistila postup na MČR. Výborně ji v první desítce doplnila Katka Adamová svým 8. místem. Všem holkám moc gratulujeme a přejeme pevné zdraví ve finální fázi přípravy a spoustu štěstí na MČR, které se uskuteční 5. 6. v Praze. Jsme na Vás pyšné!
 

MČR úspěšně za námi!

Sérii MČR zahájila Terezka Křížová v sobotu 14. 5. v Olomouci. V kategorii Juniorky B bojovala se soupeřkami z celé ČR, které si taktéž zajistily postup ze svých oblastních přeborů. Ačkoliv kvůli zdravotním komplikacím ještě v sobotu nebylo jasné, jestli na MČR pojede, Terezka se s tím poprala a zvládla to. Je to bojovnice!
Další sobota 21. 5. patřila MČR nadějí mladších B, kde nás reprezentovala Karolínka Míšková. Byla to Kájina mistrovská premiéra a hned si přiváží umístění v TOP10, konkrétně parádní 9.místo. Karolínka předvedla nejlepší výkon v sezóně a patří jí velká pochvala!
Oběma holkám moc gratulujeme a přejeme spoustu dalších úspěchů.
A my pokračujeme zítra oblastním přeborem kombinovaného programu, myslete na nás!
 

Máme Osobnost a Talent okresu!

Naše Osobnost a Náš Talent - Sportovec okresu Hodonín roku 2021.
Další slova nejsou třeba...Gratulujeme, Miladko a Anetko, ke krásným a zaslouženým oceněním!! 
 

Radostí ke zdraví

Včerejší povedená akce ve strážnickém parku Radostí ke zdraví. Děkujeme KD Strážničan ve Strážnici za pozvání.
Fotky z celé akce zde: https://manula1.rajce.idnes.cz/Radosti_ke_zdravi%2C_7.5.../

Na přeboru nadějí nejmladších to cinkalo!

V neděli 8. 5.  jsme vyrazily do Vyškova na oblastní přebor nadějí nejmladších. V kategorii Naděje nejmladší 2015 se představila Apolenka, která předvedla své sestavy se švihadlem a bez náčiní. S oběma se poprala velmi dobře, takže celkově z toho bylo parádní 2.místo a stříbrná medaile. Navíc si za sestavu bez náčiní odváží zlato a za švihadlo stříbro.
O rok starší Naděje nejmladší 2014 Anetka s Editkou taktéž předvedly sestavy se švihadlem a bez náčiní. Švihadlo obě dnes trochu potrápilo, ale sestavy bez náčiní obě vystřihly bez chybiček - záslouženě tak berou za tuto sestavu 1.místo pro Anetku a 2. místo pro Editku. Celkově Anetka vybojovala nepopulární 4. místo a Editka skončila 6.
Gratulujeme, jste naše šikulky! Děkujeme taky trenérkám a rozhodčím za jejich čas, bez kterých by to nešlo.

 

Na domácí půdě to několikrát cinklo!

Víkendový domácí maraton úspěšně za námi :) a holky se nevedly vůbec špatně.
V sobotu na závodě Veselská panenka si v nejmladší kategorii Apolenka vybojovala parádní 2. místo. O rok starší děvčátka svou kategorii ovládly - Anetka získala zlato, Editka stříbro.
Kategorie Naděje mladší B (ročník 2013) byla velmi nabitá, Kajka ale zacvičila moc hezky a celkově vybojovala pěkné 11. místo. A naše nejstarší v kategorii Juniorky B obsadily 7. místo pro Terezku a 14. místo pro Barunku.
V neděli jsme pokračovali závody základního a kombinovaného programu Veselská stuha. V kategorii 0. B se představily holčičky z přípravky, které závodily úplně poprvé. Při své premiéře získala Alička Čevelová pěkné 5. místo, Saša Pukancová skončila 10.
V I.A kategorii měla premiéru Sofinka Horká a přestože je ještě na čem trénovat, získala Sofinka 3. místo a bronzovou medaili.
I. kategori byla tradičně velmi nabitá, všechny holčičky ale moc chválíme za pokrok a zlepšení, které na každých závodech pozorujeme! Jen tak dál! Jejich parádní výkony vynesly Maričku až na 2. místo a stříbrnou medaili, na stupních ji doplnila Rozálka 3. místem. Bětuška skončila těšně pod stupni na 5.místě, 10. místo patří Markétce, 17. Viktorce, 18. Emičce a 19. Elišce.
Ve III. kategorii se v konkurenci 25 gymnastek představila Kačka Míšková, která skončila 11., Jolanka 22. a Anička 23.
Ve IV. kategorii holky trošku pozlobila stuha, ale kužele předvedly moc hezky a celkově tak skončila 8. Zuzanka a 12. Sabča.
V poslední nejstarší V. kategorii si nepopulární 4.místo zajistila povedenými sestavami Terezka Kadubcová. Chybičky odsunuly na 7. místo Katku Adamovou a na 13. místo Barču Maňkovou.
Sobotního závodu se zúčastnila také naše nová svěřenkyně Dáša, která se se vším novým zvládla parádně poprat, šikulka!
Holky, moc gratulujeme, jste naše jedničky!
Exhibici v průběhu celého víkendu předvedla nejen Sabinka Zálešáková a naše závodnice, ale také zástupkyně přípravného oddělení. Oba závody se vydařily a proběhly hladce, za což vděčíme také hlasateli, "pouštěčům" hudby, technickému zázemí a také všem gymnastkám, rozhodčím a trenérkám, které se našich závodů zúčastnili. Děkujeme :)
Děkujeme také našim rozhodčím a trenérkám za jejich celodenní práci a všem rodičům a těm, kteří nám z organizací víkendových závodů pomáhali. Bez Vás by to nešlo!
 

Z oblastního přeboru vezeme 2 postupy na MČR!

V sobotu 23. 4. se 3 naše závodnice zúčastnily oblastního přeboru v Jedovnicích.
V kategorii NML B 2013 cvičila Kajka Míšková. Sestavu bez náčiní předvedla moc hezky, obruč ji trošku potrápila. Celkově obsadila pěkné 6.místo a hlavně POSTUP NA MČR, které se uskuteční 21. 5. v Hradci Králové.
V kategorii Juniorky B se představila Terezka s Barunkou. Terezka předvedla vyrovnané a procítěné sestavy, které jí také zajistily postup na MČR 15. 5. v Olomouci. Barunka se potrápila se sestavou se stuhou a nakonec to na postup na MČR těsně nestačilo.
Holkám gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v další přípravě. Trenérkám a rozhodčím děkujeme za jejich prácí.
Příští víkend nás čekají domácí závody ve Veselí. Tak nás přijďte podpořit, jste srdečně zváni! 
 

Cinkalo to + 2 premiéry!

Nabitý zavodní víkend pokračuje. Naše naděje nejmladší vyrazily do Měnína na své první závodu v sezóně. Pro Apolenku to navíc byla premiéra ve volném programu a zvládla ji výborně. Sestavu bez náčiní předvedla bez chybiček a vybojovala 1.místo a zlatou medaili. O rok starší "Veselanky" ji doplnili o 3. místo zásluhou Editky a 5. místo pro Anetku. Holky, jste šikulky, skvělé výkony. Jen tak dál, máme z Vás radost!
Další část oddílu vyrazila na závody kombinovaného programu do Přerova. Ve. IV.kategorii si vyrovnaným výkonem zajistila 5. místo Sabinka Jemelíková. V V.kategorii se Kačka, ani Terezka nevyvarovaly pádu náčiní, přesto však obsadily pěkné 6. a 7.místo. Gratulujeme!
A na závěr...svou premiéru jako rozhodčí si dnes odbyla Barunka Maňková.
 
 

Vezeme STŘÍBRO z Břeclavi!!

Nemoc skolila půlku našeho týmu, tak dnes do Břeclavi vyrazily jen 4 statečné - Marička, Rozálka, Bětuška a Markétka. Holky zaslouží velkou pochvalu, všechny zacvičily moc hezky a umístily se v I.kategorie:

2.místo: Marička Sedlářová
9.místo: Rozálka Martinková
12.místo: Bětuška Tomečková
15.místo: Markétka Frolková

Gratulujeme! A pochvala všem za zlepšení výkonů z Prahy, jen tak dál holky! 
 
 

S GYMNASTKAMI PRO DOBROU VĚC!

Touto cestou bychom chtěli za celý oddíl moc poděkovat všem, kteří si koupili náš kalendář na rok 2022 a pomohli tak podpořit dobrou věc! Částku, kterou jsme prodejem kalendářu vybrali, jsme se rozhodli věnovat těm, kteří to v současné době velmi potřebují - naše finanční pomoc směřovala k ukrajinským rodinám v Hrubé Vrbce. Holky se vydali častku předat osobně a spolu s drobnými pozornostmi jim zpříjemnit tyto nelehké dny.
 
Děkujeme! 
 
 
 

Bizon's cup

V prvních letošních závodech to cinklo!

V sobotu 26. 3. jsme vyrazily na první letošní závody Bizon's cup do Prahy. Pro holky to byla ostrá zkouška nových sestav, nervozita i chyby byly znát, ale byl to dobrý odrazový můstek k dalšímu zlepšování:

I.B kategorie:
1.místo: Rozálka Martinková
4.místo: Bětuška Tomečková

I A kategorie:
6.místo: Marika Sedlářová
8.místo: Markéta Frolková

III. kategorie:
18.místo: Katka Míšková
25.místo: Jolana Bezděková

IV.kategorie:
11.místo: Zuzka Bártková

V. kategorie:
12.místo: Katka Adamová
13.místo: Tereza Kadubcová

Holkám gratulujeme, trenérkám a rozhodčím moc děkujeme. Praha byla krásná a mimo závody si všichni odvážíme spooooustu zážitků.
 
 

!!! POZOR!!!

Z důvodů jarních prázdnin je v pondělí 7. 3. pro přípravku trénink ZRUŠEN!!!
Těšíme se opět po prázdninách :)

 

Srdečně Vás zveme na další ročník závodů "Veselská panenka" a "Veselská stuha", které se uskuteční v termínu 30. dubna a 1. května 2022 ve veselské sportovní hale. 

 

INFO: 

Tréninky v novém roce začínají v pondělí 3. 1. v 16.00. Bližší informace ohledně testování atd. upřesníme v průběhu týdne.

Těšíme se na Vás gymnastky! 

 

 
 

Hledáme nové talenty!! 

 

 

Aktuality

Velikonoční perníček

11.10.2021 10:54
Výsledky závodů - pohárové závody - vloženy výsledky závodu. 

Veselská panenka, Veselská stuha

11.10.2021 10:51
Kalendář akcí - pohárové závody - vložen časový rozpis a čestné prohlášení k závodům. 

Velikonoční perníček

04.10.2021 22:27
Kalendář akcí - pohárové závody - vloženy doplňující informace a čestné prohlášení. 

Oblastní přebor základního programu

03.10.2021 22:15
Kalendář akcí - oblastní přebory a MČR - vložen rozpis závodu.

Výsledky oblastního přeboru nadějí nejmladších

29.09.2021 07:36
Výsledky závodů - oblastní přebory a MČR - vloženy výsledkové listiny nadějí nejmladších. 

Oblastní přebor KP

26.09.2021 22:29
Kalendář akcí - oblastní přebory a MČR - vložen rozpis závodu.

Oblastní přebor NNML

22.09.2021 18:51
Kalendář akcí - oblastní přebory a MČR - vložen časový rozpis, čestné prohlášení a startovní...

Velikonoční perníček, Žďárský sokol

18.09.2021 12:47
Kalendář akcí - pohárové závody - vložen rozpis závodů.

Výsledky oblastního přeboru Juniorek B

14.09.2021 23:20
Výsledky závodů - oblastní přebory a MČR - vloženy výsledkové listiny Juniorek B a Nadějí starších...

Oblastní přebor nadějí nejmladších

13.09.2021 13:41
Kalendář akcí - oblastní přebory a MČR - vložen rozpis závodu. 
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>