Přihláška do oddílu na školní rok 2022/23 ke stažení zde: 

 
 

Rozpis tréninků 

Platný od září 2022
 
 

Hledáme nové talenty! 

Každé pondělí od 16:00 v tělocvičně CZŠ ve Veselí nad Moravou!
 

Hurá na prázdniny!

 

MČR KP = krásná tečka za letošní povedenou sezónou!

V neděli 5. 6. se v Praze konalo Mistrovství České republiky v kombinovaném programu. V konkurenci celkem 125 závodnic z celé České republiky bojovaly i naše 4 zástupkyně: Rozálka, Marička, Terezka a Katka. Byl to opravdu celodenní maraton, ve kterém se holky vůbec neztratily a všechny krásně reprezentovaly náš oddíl. Malé holčičky v I. kategorii se nevyhnuly nervozitě a drobným chybičkám, naopak zkušené duo Terezka a Katka v V.kategorii si už závod jen užívaly! Všechny zacvičily opravdu moc hezky, a ačkoliv to na medaili těsně nestačilo, zaslouží obrovskou pochvalu. Se svými družstvy se umístily takto:
4. místo: Marička Sedlářová
7. místo: Terezka Kadubcová
17. místo: Rozálka Martinková
19. místo: Katka Adamová
Moc gratulujeme!
Za vzornou reprezentaci oddílu děkujeme všem závodnicím, které se během této jarní sezóny postaraly o spoustu krásných umístění a vzpomínek. Trenérkám a rozhodčím děkujeme za jejich obětavou a neustálou péči, práci a čas, který všem věnují. Děkujeme také rodičům a všem našim příznivcům za podporu, bez Vás by to nešlo!
Tečku za touto povedenou sezónou uděláme v pátek 10. 6. společnou plavbou lodí, na kterou jste všichni srdečně zváni!
 

Veselanky na závěr sezóny ovládly Brno!

Dnešní Baby Tart Cup se holkám moc povedl, závod si užily a jako odměna je holkám sada medailí:
Apolenka 1.místo
Anetka 1.místo
Editka 2.místo
Paráda, velká pochvala, děláte nám radost!
Zítra ještě poslední závod sezóny, užijte si to holky!
 

Napsali o nás!

 

Kohoutovický jarní pohár 2022

V sobotu 28. 5. se naše holky z kombinovaného programu vydaly na Kohoutovický jarní pohár do Brna, což byla pro některé generálka na nadcházející MČR, které se uskuteční příští neděli v Praze. Holky zacvičily hezky, a ikdyž se praly s nervozitou i drobnými zraněními, získaly tato umístění:
I.kategorie:
3. místo: Marička Sedlářová
6. místo: Rozálka Martinková
17. místo: Markétka Frolková
III.kategorie:
18. místo: Jolana Bezděková
19. místo: Katka Míšková
21. místo: Anička Slováková
V. kategorie:
5. místo: Katka Adamová
Holkám moc gratulujeme a zároveň přejeme mnoho úspěchů a málo nervozity na MČR Maričce, Rozálce, Terezce a Katce.
 

Oblastní přebor KP - stříbro, brambora a několik postupů na MČR

V neděli 22. 5. se v Břeclavi uskutečnil oblastní přebor pro téměř 140 závodnic kombinovaného programu. Závod byl pro všechny dlouhý a náročný, ale oceňujeme dobře zvládnutou organizaci i příjemné vyhlášení výsledků. A jak si holky vedly?
Nejlépe dopadla v I.kategorii Marička Sedlářová, která vybojovala parádní 2.místo a postup na MČR. Ve stejné kategorii obsadila Rozálka 7. příčku, Bětuška byla 10., Markétka 14., Eliška 18. a Viktorka 20. O rok mladší Sofinka v I.A kategorii obsadila 5. místo.
Následovala III. kategorie, kde nás reprezentovala Katka Míšková, která vybojovala 21. místo, s Jolankou Bezděkovou, která skončila 29. Ve IV. kategorii předvedla moc pěknou sestavu s kužely Zuzka Bártková. V celkovém součtu, spolu se sestavou se stuhou, to znamenalo pěkné 12. místo. V nejstarší V. kategorii nepopulární 4.místo obsadila Terezka Kadubcová, která si tímto parádním výkonem také zajistila postup na MČR. Výborně ji v první desítce doplnila Katka Adamová svým 8. místem. Všem holkám moc gratulujeme a přejeme pevné zdraví ve finální fázi přípravy a spoustu štěstí na MČR, které se uskuteční 5. 6. v Praze. Jsme na Vás pyšné!
 

MČR úspěšně za námi!

Sérii MČR zahájila Terezka Křížová v sobotu 14. 5. v Olomouci. V kategorii Juniorky B bojovala se soupeřkami z celé ČR, které si taktéž zajistily postup ze svých oblastních přeborů. Ačkoliv kvůli zdravotním komplikacím ještě v sobotu nebylo jasné, jestli na MČR pojede, Terezka se s tím poprala a zvládla to. Je to bojovnice!
Další sobota 21. 5. patřila MČR nadějí mladších B, kde nás reprezentovala Karolínka Míšková. Byla to Kájina mistrovská premiéra a hned si přiváží umístění v TOP10, konkrétně parádní 9.místo. Karolínka předvedla nejlepší výkon v sezóně a patří jí velká pochvala!
Oběma holkám moc gratulujeme a přejeme spoustu dalších úspěchů.
A my pokračujeme zítra oblastním přeborem kombinovaného programu, myslete na nás!
 

Máme Osobnost a Talent okresu!

Naše Osobnost a Náš Talent - Sportovec okresu Hodonín roku 2021.
Další slova nejsou třeba...Gratulujeme, Miladko a Anetko, ke krásným a zaslouženým oceněním!! 
 

Radostí ke zdraví

Včerejší povedená akce ve strážnickém parku Radostí ke zdraví. Děkujeme KD Strážničan ve Strážnici za pozvání.
Fotky z celé akce zde: https://manula1.rajce.idnes.cz/Radosti_ke_zdravi%2C_7.5.../

Na přeboru nadějí nejmladších to cinkalo!

V neděli 8. 5.  jsme vyrazily do Vyškova na oblastní přebor nadějí nejmladších. V kategorii Naděje nejmladší 2015 se představila Apolenka, která předvedla své sestavy se švihadlem a bez náčiní. S oběma se poprala velmi dobře, takže celkově z toho bylo parádní 2.místo a stříbrná medaile. Navíc si za sestavu bez náčiní odváží zlato a za švihadlo stříbro.
O rok starší Naděje nejmladší 2014 Anetka s Editkou taktéž předvedly sestavy se švihadlem a bez náčiní. Švihadlo obě dnes trochu potrápilo, ale sestavy bez náčiní obě vystřihly bez chybiček - záslouženě tak berou za tuto sestavu 1.místo pro Anetku a 2. místo pro Editku. Celkově Anetka vybojovala nepopulární 4. místo a Editka skončila 6.
Gratulujeme, jste naše šikulky! Děkujeme taky trenérkám a rozhodčím za jejich čas, bez kterých by to nešlo.

 

Na domácí půdě to několikrát cinklo!

Víkendový domácí maraton úspěšně za námi :) a holky se nevedly vůbec špatně.
V sobotu na závodě Veselská panenka si v nejmladší kategorii Apolenka vybojovala parádní 2. místo. O rok starší děvčátka svou kategorii ovládly - Anetka získala zlato, Editka stříbro.
Kategorie Naděje mladší B (ročník 2013) byla velmi nabitá, Kajka ale zacvičila moc hezky a celkově vybojovala pěkné 11. místo. A naše nejstarší v kategorii Juniorky B obsadily 7. místo pro Terezku a 14. místo pro Barunku.
V neděli jsme pokračovali závody základního a kombinovaného programu Veselská stuha. V kategorii 0. B se představily holčičky z přípravky, které závodily úplně poprvé. Při své premiéře získala Alička Čevelová pěkné 5. místo, Saša Pukancová skončila 10.
V I.A kategorii měla premiéru Sofinka Horká a přestože je ještě na čem trénovat, získala Sofinka 3. místo a bronzovou medaili.
I. kategori byla tradičně velmi nabitá, všechny holčičky ale moc chválíme za pokrok a zlepšení, které na každých závodech pozorujeme! Jen tak dál! Jejich parádní výkony vynesly Maričku až na 2. místo a stříbrnou medaili, na stupních ji doplnila Rozálka 3. místem. Bětuška skončila těšně pod stupni na 5.místě, 10. místo patří Markétce, 17. Viktorce, 18. Emičce a 19. Elišce.
Ve III. kategorii se v konkurenci 25 gymnastek představila Kačka Míšková, která skončila 11., Jolanka 22. a Anička 23.
Ve IV. kategorii holky trošku pozlobila stuha, ale kužele předvedly moc hezky a celkově tak skončila 8. Zuzanka a 12. Sabča.
V poslední nejstarší V. kategorii si nepopulární 4.místo zajistila povedenými sestavami Terezka Kadubcová. Chybičky odsunuly na 7. místo Katku Adamovou a na 13. místo Barču Maňkovou.
Sobotního závodu se zúčastnila také naše nová svěřenkyně Dáša, která se se vším novým zvládla parádně poprat, šikulka!
Holky, moc gratulujeme, jste naše jedničky!
Exhibici v průběhu celého víkendu předvedla nejen Sabinka Zálešáková a naše závodnice, ale také zástupkyně přípravného oddělení. Oba závody se vydařily a proběhly hladce, za což vděčíme také hlasateli, "pouštěčům" hudby, technickému zázemí a také všem gymnastkám, rozhodčím a trenérkám, které se našich závodů zúčastnili. Děkujeme :)
Děkujeme také našim rozhodčím a trenérkám za jejich celodenní práci a všem rodičům a těm, kteří nám z organizací víkendových závodů pomáhali. Bez Vás by to nešlo!
 

Z oblastního přeboru vezeme 2 postupy na MČR!

V sobotu 23. 4. se 3 naše závodnice zúčastnily oblastního přeboru v Jedovnicích.
V kategorii NML B 2013 cvičila Kajka Míšková. Sestavu bez náčiní předvedla moc hezky, obruč ji trošku potrápila. Celkově obsadila pěkné 6.místo a hlavně POSTUP NA MČR, které se uskuteční 21. 5. v Hradci Králové.
V kategorii Juniorky B se představila Terezka s Barunkou. Terezka předvedla vyrovnané a procítěné sestavy, které jí také zajistily postup na MČR 15. 5. v Olomouci. Barunka se potrápila se sestavou se stuhou a nakonec to na postup na MČR těsně nestačilo.
Holkám gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v další přípravě. Trenérkám a rozhodčím děkujeme za jejich prácí.
Příští víkend nás čekají domácí závody ve Veselí. Tak nás přijďte podpořit, jste srdečně zváni! 
 

Cinkalo to + 2 premiéry!

Nabitý zavodní víkend pokračuje. Naše naděje nejmladší vyrazily do Měnína na své první závodu v sezóně. Pro Apolenku to navíc byla premiéra ve volném programu a zvládla ji výborně. Sestavu bez náčiní předvedla bez chybiček a vybojovala 1.místo a zlatou medaili. O rok starší "Veselanky" ji doplnili o 3. místo zásluhou Editky a 5. místo pro Anetku. Holky, jste šikulky, skvělé výkony. Jen tak dál, máme z Vás radost!
Další část oddílu vyrazila na závody kombinovaného programu do Přerova. Ve. IV.kategorii si vyrovnaným výkonem zajistila 5. místo Sabinka Jemelíková. V V.kategorii se Kačka, ani Terezka nevyvarovaly pádu náčiní, přesto však obsadily pěkné 6. a 7.místo. Gratulujeme!
A na závěr...svou premiéru jako rozhodčí si dnes odbyla Barunka Maňková.
 
 

Vezeme STŘÍBRO z Břeclavi!!

Nemoc skolila půlku našeho týmu, tak dnes do Břeclavi vyrazily jen 4 statečné - Marička, Rozálka, Bětuška a Markétka. Holky zaslouží velkou pochvalu, všechny zacvičily moc hezky a umístily se v I.kategorie:

2.místo: Marička Sedlářová
9.místo: Rozálka Martinková
12.místo: Bětuška Tomečková
15.místo: Markétka Frolková

Gratulujeme! A pochvala všem za zlepšení výkonů z Prahy, jen tak dál holky! 
 
 

S GYMNASTKAMI PRO DOBROU VĚC!

Touto cestou bychom chtěli za celý oddíl moc poděkovat všem, kteří si koupili náš kalendář na rok 2022 a pomohli tak podpořit dobrou věc! Částku, kterou jsme prodejem kalendářu vybrali, jsme se rozhodli věnovat těm, kteří to v současné době velmi potřebují - naše finanční pomoc směřovala k ukrajinským rodinám v Hrubé Vrbce. Holky se vydali častku předat osobně a spolu s drobnými pozornostmi jim zpříjemnit tyto nelehké dny.
 
Děkujeme! 
 
 
 

Bizon's cup

V prvních letošních závodech to cinklo!

V sobotu 26. 3. jsme vyrazily na první letošní závody Bizon's cup do Prahy. Pro holky to byla ostrá zkouška nových sestav, nervozita i chyby byly znát, ale byl to dobrý odrazový můstek k dalšímu zlepšování:

I.B kategorie:
1.místo: Rozálka Martinková
4.místo: Bětuška Tomečková

I A kategorie:
6.místo: Marika Sedlářová
8.místo: Markéta Frolková

III. kategorie:
18.místo: Katka Míšková
25.místo: Jolana Bezděková

IV.kategorie:
11.místo: Zuzka Bártková

V. kategorie:
12.místo: Katka Adamová
13.místo: Tereza Kadubcová

Holkám gratulujeme, trenérkám a rozhodčím moc děkujeme. Praha byla krásná a mimo závody si všichni odvážíme spooooustu zážitků.
 
 

!!! POZOR!!!

Z důvodů jarních prázdnin je v pondělí 7. 3. pro přípravku trénink ZRUŠEN!!!
Těšíme se opět po prázdninách :)

 

Srdečně Vás zveme na další ročník závodů "Veselská panenka" a "Veselská stuha", které se uskuteční v termínu 30. dubna a 1. května 2022 ve veselské sportovní hale. 

 

INFO: 

Tréninky v novém roce začínají v pondělí 3. 1. v 16.00. Bližší informace ohledně testování atd. upřesníme v průběhu týdne.

Těšíme se na Vás gymnastky! 

 

 
 

Hledáme nové talenty!! 

 

 

Aktuality

Flóra Cup

15.11.2021 08:42
Výsledky závodů - pohárové závody - vloženy výsledky závodu Flóra Cup. 

Flora Cup

09.11.2021 10:36
Kalendář akcí - pohárové závody - vložen časový rozpis závodu a čestné prohlášení. 

MČR - čestné prohlášení

27.10.2021 15:03
Kalendář akcí - Oblastní přebory a MČR - vloženo čestné prohlášení.

Časový rozpis + startovní listiny na MČR

26.10.2021 11:35
Kalendář akcí - Oblastní přebory a MČR - vloženy informace k závodu, časové rozpisy a startovní...

Výsledky oblastních přeborů ZP + KP

26.10.2021 08:52
Výsledky závodů - Oblastní přebory a MČR - vloženy výsledkové listiny závodů.

Veselská panenka, Veselská stuha

22.10.2021 23:08
Výsledky závodů - pohárové závody - vloženy výsledkové listiny závodů.

Oblastní přebor KP

20.10.2021 11:59
Kalendář akcí - oblastní přebory a MČR - vloženy doplňující informace, časový rozpis.

Oblastní přebor ZP

19.10.2021 11:25
Kalendář akcí - oblastní přebory a MČR - vložen časový rozpis a čestné prohlášení.

Velikonoční perníček

11.10.2021 10:54
Výsledky závodů - pohárové závody - vloženy výsledky závodu. 

Veselská panenka, Veselská stuha

11.10.2021 10:51
Kalendář akcí - pohárové závody - vložen časový rozpis a čestné prohlášení k závodům. 
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>